Hva er Studio Beta?

Studio Beta er et studentinitiativ av og for arkitekt- og designstudenter i Trondheim. Vi pusser opp lokaler i Arkitektenes hus, der vi flytter inn i slutten av måneden. Studio Beta er både lokalet og alle de ulike prosjektene det rommer. Vi arrangerer kurs, gallerier, workshops, bedriftspresentasjoner og miljøkvelder.

Lurer du på noe?
Send en melding til Studio Beta på Facebook da vel!
IMG_9957.jpg
Bokser_bord-6 (1).jpg

Prosjekter

Vår kompetanse

Vi søker etter å øke omfanget av midlertidig kunst og konstruksjon i bybildet. Gjennom å tilby vår kompetanse innenfor prosjektering og håndarbeid, bidrar vi med å realisere prosjekter som ellers ikke ville vært mulig.

 

Kontakt oss på Facebook eller en av våre prosjektansvarlige for å vite om vi kan bidra på ditt prosjekt!

 
 

Kontakt oss

Brattørgata 4, Trondheim        post@studiobeta.no
Du kan også kontakte styremedlemmene direkte!

Tlf: 993 46 157

Epost: liljacobbj@gmail.com

Leder

Jacob Bierman Jørgensen

Tlf: 458 46 499

Epost: ingrid.s.haga@gmail.com

Arrangementsansvarlig

Ingrid Sletten Haga

Tlf: 485 96 282

Epost: emma@rutherfurd.no

Markedsføringsansvarlig

Emma Erikstad Rutherfurd

Tlf: +46 735 328 521

Epost: martin.vilhelmsson@gmail.com

Vaktmester (++)

Martin Vilhelmsson

Tlf: 948 59 797

Epost: mats.langeid@hotmail.com

Leder

Mats Langeid

Tlf: 413 87 261

Epost: kristine.krokeide@gmail.com

Arrangementsansvarlig

Kristine Krokeide

Tlf:  413 93 078

Epost: kamilla@amlie.net

Økonomansvarlig

Kamilla Amlie

Tlf: 913 22 366

Epost: emisjogr1@gmail.com

 

Lokaleansvarlig

Emily Hochlin Sjøgren

Tlf: 986 07 578

Epost: braggeg@gmail.com

 

Vaktmester (++)

Brage Flem Habberstad

 

Kalender

Oversikt over kommende arrangementer.
Sjekk også ut Facebooksiden vår!